mgr Iwona Chmielowiec - wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, logopeda, pedagog specjalny

mgr Milena Drzazga - wychowanie przedszkolne, j. angielski

mgr Aneta Głodo - wychowanie przedszkolne

mgr Marta Majchrowska - edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Przyłucka - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marcin Przyłucki - edukacja wczesnoszkolna

mgr Elżbieta Jankowska - język polski,

mgr Justyna Stec- nauczyciel współorganizujący, język polski, rewalidacja

mgr Agnieszka Pierzchała – język polski, logopeda

mgr Renata Teter - język niemiecke-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Justyna Skrok - język angielski

mgr Joanna Wieczorek– matematyka, język angielski

mgr Ewa Dragan - matematyka, fizyka, technika, rewalidacja

mgr Dorota Kandefer– chemia, rewalidacja, biologia, logopeda, pomoc psychologiczno- pedagogiczna